Clandestino festival på Gerlesborgsskolan

Clandestino festival på Gerlesborgsskolan söndag 10 juni! Grym Line up! Gör en heldagsutflykt - varva konserter med mat på #gerlesborgkökochkafe, utställningar och bad!Välkommen! 12:00 Sudan Archives , barnworkshop 13:30 Abou Diarra 15:00 JFDR 16:00 Orchestre les Mangelpa 18:00 Mariam the Believer (solo), Svenneby g:a kyrka. Läs mer om promgrammet och artisterna på skolans och Clandestinos hemsidor: http://gerlesborgsskolan.se/clandestino-festival-gerlesborg/ clandestinofestival.org

Clandestino festival på Gerlesborgsskolan söndag 10 juni! Grym Line up! Gör en heldagsutflykt – varva konserter med mat på #gerlesborgkökochkafe, utställningar och bad!Välkommen! 12:00 Sudan Archives , barnworkshop 13:30 Abou Diarra 15:00 JFDR 16:00 Orchestre les Mangelpa 18:00 Mariam the Believer (solo), Svenneby g:a kyrka. Läs mer om promgrammet och artisterna på skolans och Clandestinos hemsidor: http://gerlesborgsskolan.se/clandestino-festival-gerlesborg/ clandestinofestival.org #gerlesborgsskolanbohuslän #gerlesborg #clandestinofestival2018 #clandestinofestival #tanumturist #bohuslän #summertime #summer #visitsweden #westsweden #westcoast #travelgoals #travel #barn #unga #skapande #sudanarchives #aboudiarra #jfdr #orchestrelesmangelepa #mariamthebeliever #svennebygamlakyrka #davidlarsson #gallerigerlesborg #evapiadugstad #väggen #worldmusic #music #musicfestival

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,