Under påsken är det

Under påsken är det fullt program på Gerlesborgsskolan i Bohuslän. Elevutställningen KALEJDOSKOP pågår på flera platser, scenkonstföreställningen Teatro Dondolo av Oona Libens ges vid fyra tillfällen, Markus Degermans utställning Plakatens Politik ses på Galleri Gerlesborg och på påskdagen bjuder vi in till Öppet hus med massvis av aktiviteter! Restaurang Anno 44 håller öppet med härlig påskmeny. Varmt välkomna till Gerlesborg! Mer information på Gerlesborgsskolan.se

Under påsken är det fullt program på Gerlesborgsskolan i Bohuslän. Elevutställningen KALEJDOSKOP pågår på flera platser, scenkonstföreställningen Teatro Dondolo av Oona Libens ges vid fyra tillfällen, Markus Degermans utställning Plakatens Politik ses på Galleri Gerlesborg och på påskdagen bjuder vi in till Öppet hus med massvis av aktiviteter! Restaurang Anno 44 håller öppet med härlig påskmeny. Varmt välkomna till Gerlesborg! Mer information på Gerlesborgsskolan.se